САНОФІ ДОПОМАГАЄ УКРАЇНЦЯМ

 

Фармацевтична компанія Санофі з початку війни передала в якості гуманітарної допомоги 31 млн доз ліків для щоденного лікування українців

З початку повномасштабного вторгнення і по сьогодні Санофі продовжує невпинно підтримувати українських пацієнтів, надаючи необхідні ліки та підтримуючи охорону здоров’я країни у ці надскладні часи. Станом на вересень 2022 року компанія передала українським пацієнтам понад 31 млн доз лікарських засобів для щоденного лікування, які можуть допомогти понад 22 млн пацієнтів. Загальна сума благодійної допомоги препаратами компанії перевищує 23 млн євро.

«З перших днів війни благодійний Фонд Санофі координує та пришвидшує надання гуманітарної допомоги життєво необхідними препаратами та вакцинами, щоб підтримати пацієнтів в Україні та українських біженців», – повідомили в компанії.

Також компанія Санофі на глобальному рівні надала допомогу у розмірі 5 млн євро, що були перераховані Червоному Хресту в Україні та сусідніх європейських країнах та спрямовані до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Серцево-судинні захворювання

Наприкінці серпня компанія відреагувала на запит МОЗ України та передала на склад Міністерства гуманітарну допомогу препаратом КЛЕКСАН®300 (33 тис упаковок) загальною вартістю 600 тис євро.

Зараз потреба у цьому препараті значно зросла. Адже він застосовується для профілактики тромбоемболізму у хірургічних пацієнтів з вогнепальними пораненнями та мінно-вибуховою травмою, еноксапарин входить до протоколу МОЗ України щодо лікування COVID-19 з метою профілактики венозних тромбоемболічних ускладнень, а також може використовуватися для запобігання утворення тромбів під час гемодіалізу.

Окрім того, в Україні серцево-судинні захворювання впродовж багатьох років залишаються найпоширенішою причиною смертності населення. Шок війни, біль, страх, цілодобовий стрес, загроза життю, сильна втома, які нерідко перевищують людські можливості, сприяють розвитку гострого коронарного синдрому. І цим пацієнтам також потрібен КЛЕКСАН®300.

Також компанія передала МОЗ України гуманітарну допомогу препаратом з діючою речовиною мілринону лактат, котрий призначений для лікування серцевої недостатності. Цей препарат наразі незареєстрований в Україні, але вкрай потрібний українським пацієнтам, особливо у ці складні часи. Тому компанія прийняла рішення про забезпечення багатьох медичних закладів цим препаратом згідно затвердженої процедури.

Розсіяний склероз

Ще одним важливим напрямом гуманітарної допомоги стала поставка лікарських засобів для лікування пацієнтів з розсіяним склерозом (РС),  які потребують непереривного пожиттєвого та дорогого лікування. Так, Санофі виділила гуманітарну підтримку у вигляді майже 1600 упаковок інноваційного препарату ОБАДЖІО® для лікування РС.

Рідкісні захворювання

Пацієнтам з рідкісними хворобами важливо не припиняти та не переривати лікування, адже це може призвести до невідворотних наслідків для їхнього здоров’я. У той час, коли в нашій країні триває війна, питання продовження терапії для таких пацієнтів набуває надважливого значення.

Гуманітарна програма Санофі (ICAP), що діє в Україні з 2002 року, навіть в тяжкі воєнні часи продовжує сприяти тому, щоб терапія для орфанних пацієнтів була безперервною. Нещодавно команді Санофі вдалося поставити в Охматдит 672 флакони препарату ЦЕРЕЗИМ® 400 ОД загальною вартістю 1,1 млн євро, в якості гуманітарної допомоги для лікування пацієнтів з хворобою Гоше. Цієї кількості має вистачити, щоб 7 пацієнтів з цим захворюванням могли отримувати належне лікування протягом 6 місяців.

Також найближчим часом перший український пацієнт з хворобою Німанна–Піка отримає лікування в рамках ICAP, загальна вартість якого становить приблизно 160 тис євро на рік.

Діабет та інсуліни

Однією з  найбільших пожертв Санофі стали інсуліни  для пацієнтів з діабетом 1 типу. Так, компанія поставила інсуліни для пацієнтів з діабетом у Харків та Харківську область, а також відреагувала на запит МОЗ про надання інсулінів для людей з Маріуполя, які були евакуйовані до Запоріжжя через гуманітарні коридори. Окрім того, інсуліни були передані в лікарні Київської області (Боярка, Васильків), в Миколаїв, Запоріжжя, Суми, а також в низку профільних столичних клінік – Український НПЦ ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України й Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка НАМН України для пацієнтів із Бучі, Гостомеля, Ірпеня. Також ліки отримала Чернігівська обласна лікарня, куди компанія крім інноваційного інсуліну поставила препарати для лікування серцево-судинних захворювань та епілепсії.

Вакцини та запобігання хворобам

Одним з важливих напрямків гуманітарної допомоги Санофі стала поставка вакцин. Так компанія на глобальному рівні долучилася до ініціативи Єврокомісії з питань охорони здоров’я. Фонд Санофі разом із Механізмом цивільного захисту ЄС та Європейським управлінням з питань реагування на надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я (HERA) зробив внесок в ініціативу, яка спрямована на забезпечення координації та розподілу предметів невідкладної медичної допомоги, таких як ліки та вакцини, в Україну, Молдову та країни-члени ЄС у регіоні.

«У рамках цієї ініціативи ми надали гуманітарну допомогу у вигляді 200 тис доз вакцини від дифтерії та правця для українських пацієнтів. Це допоможе мінімізувати ризик виникнення епідемічних захворювань, на який наражаються тимчасово переміщені особи, зокрема діти. Ще 70 тис доз вакцин направлено до Чехії, Словаччини та Молдови», – повідомили в компанії.

Наша сила у єднанні

Співробітники компанії активно долучаються до волонтерських ініціатив, як в Україні, так і закордоном – допомагають тим, хто залишився без даху над головою та їжі, купують спорядження для військових, ведуть боротьбу на інформаційному фронті тощо. Оскільки більшість співробітників Санофі – це люди з вищою медичною освітою, то вони як волонтери допомагають із сортуванням ліків, які надходять до України, у тому числі й на складах Міністерства охорони здоров’я України.

  1. Лікарський засіб КЛЕКСАН®300, розчин для ін’єкцій по 10 000 анти-Ха МО/мл в багатодозовому флаконі по 3 мл, РП № UA/10143/01/01, Наказ МОЗ України №813 від 16.05.2022.
  2. 2. Лікарський засіб ЦЕРЕЗИМ® 400 ОД, порошок для приготування концентрату для розчину для інфузій по 400 ОД. РП № UA/8659/01/02. Наказ МОЗ № 938 від 14.05.2021.
  3. 3. Лікарський засіб ОБАДЖІО®, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 14 мг. РП № UA/13689/01/01. Наказ МОЗ України № 1082 від 22.06.2022

 

MAT-UA-2200667 (30.09.22)

 

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна»,  Україна. Київ, 01033, вул. Жилянська 48-50а, тел.: +38 (044) 3542000, факс: +38 (044) 3542001