Про компанію

STADA – міжнародна фармацевтична компанія, яка вже 125 років у світі та понад 20 років в Україні дбає про здоров’я людей як надійний партнер. 

STADA в Україні є одним з провідних фармацевтичних виробників, постачальником, експортером, роботодавцем та інвестором, що забезпечує пацієнтів лікарськими засобами європейської якості. 

В Україні виробництво STADA знаходиться у місті Біла Церква – фармацевтичний завод «Біофарма». Угода про купівлю заводу в 2019 році стала однією з найбільших інвестицій у фармацевтичний сектор України. Наразі ми є однією з небагатьох міжнародних фармкомпаній з локальним виробництвом в Україні.

STADA активно бере участь у державних тендерах та довела, що є  надійним партнером для держави як імпортер, виробник та постачальник високоякісних ліків. Серед деяких категорій життєво необхідних препаратів у подібних програмах компанія є єдиним постачальником, тому що ми пропонуємо високу якість за найкращу ціну.

Продуктовий портфель

STADA – компанія з великим портфелем, який допомагає нам вже протягом 20 років задовольняти потреби українців. Це понад 100 продуктів, що відповідають високим стандартам європейської якості. Так ми забезпечуємо мільйони пацієнтів лікарськими препаратами, необхідними для лікування гострих та хронічних захворювань, даємо можливість запобігати розвитку хвороб та щодня піклуватися про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких, покращуючи якість життя. 

Ключові напрямки бізнесу STADA: сегмент Consumer Healthcare (Cough & Cold, дерматологія, неврологія, лікування болю, гастроентерологія, урологія, гінекологія тощо) та генеричні препарати, включно зі спеціалізованими препаратами. Компанія продовжує по всьому світу, зокрема і в Україні, розширювати свій бізнес у цих галузях органічно та шляхом придбань. 

Локальне виробництво та розвиток компанії

STADA приділяє багато уваги інтернаціоналізації виробництва та бізнесу. В Україні виробничі потужності розташовані в місті Біла Церква – це фармацевтичний завод, придбання якого стало однією з найбільших фінансових інвестицій у фармацевтичний сектор України. 

Наразі в компанії працює 468 осіб. Під час війни ми продовжуємо створювати робочі місця в Україні та очікуємо, що до кінця 2022 року чисельність працівників збільшиться.

Український ринок важливий і невпинно зростає завдяки інвестиціям. Ми продовжимо масштабувати бізнес, збільшувати перелік препаратів, що виробляються в Україні, та препаратів, які ми експортуємо до інших країн. Крім цього, ми проводимо локалізацію медикаментів – ті, що раніше імпортувались, ми тепер вироблятимемо в Україні, наприклад, Вітапрост, Гексикон тощо. STADA й далі інвестуватиме в модернізацію виробничих потужностей, налагодження нових ліній для розширення портфеля українського заводу та в безпеку нашого персоналу.

STADA піклується про здоров’я українців та виробляє високоякісні ліки за європейськими стандартами.

Для компанії STADA важливий не лише результат, а ще і як ми його досягаємо. Ми не можемо поступатися власними цінностями та етичними принципами. Це стосується всього, що ми робимо: стандартів виробництва, стосунків у колективі чи ставлення до законів нашої країни.

STADA дотримується не лише українських, а й міжнародних кодексів та стандартів якості. Зокрема, локальне виробництво STADA в Білій Церкві відповідає міжнародному стандарту ISO 14001 щодо підтримки заходів з охорони навколишнього середовища, а кожен препарат STADA проходить тривалу та багаторівневу перевірку безпеки, якості та ефективності дії. Таким чином, препарати, вироблені в Україні, не поступаються якістю лікарським засобам з наших виробничих майданчиків у країнах ЄС.

Від перших днів широкомасштабного вторгнення STADA в Україні робить все можливе для подолання гуманітарної кризи, що виникла через нав’язану Україні війну. А саме:

  • Безоплатно забезпечуємо українські лікарні медикаментами. Зокрема, передали понад 120 тис. упаковок лікарських засобів одній з клінічних лікарень м. Києва, надали ліки для жителів Харківської області на суму понад 2 млн гривень. Також передали ліки, вироблені на українському заводі STADA, для потреб комунальних некомерційних підприємств Київської області.
  • Передали поліграфічну та комп’ютерну техніку для потреб Збройних Сил України.
  • Пожертвували для України ліки на суму в декілька млн євро через організацію Medicines for Europe та 200 тис. євро до UNICEF, яка організовує допомогу для українців.
  • Ми також допомагаємо партнерам та волонтерам з інших країн доставляти гуманітарні вантажі до України.
  • Колеги STADA із сусідніх країн допомагають українським колегам та біженцям з прихистком та роботою.